Mazhr on vuonna 2018 lanseerattu digitaalinen palvelu muuttuneeseen työelämään. Se on tukena oman elämänmittaisen uran suunnittelussa aina opinnoista eläkkeelle saakka.

Mazhr auttaa yksilöitä tunnistamaan heidän potentiaaliaan selkeyttämällä luontaisia ominaisuuksia ja motivaatiotekijöitä sertifioitujen testien avulla. Kun ymmärrämme itseämme paremmin, voimme helpommin navigoida muuttuvassa työelämässä ja rakentaa merkityksellisiä urapolkuja. Tavoitteemme on saattaa yhteen arvoiltaan ja tarpeiltaan toisilleen sopivat työnhakijat ja työnantajat.

Työelämän murros on siirtänyt vaatimusten kiintopistettä kokemuksesta ja saavutuksista luontaisiin ominaisuuksiin ja motivaatiotekijöihin. Tämän vuoksi myös rekrytointi ja urasuunnittelu tapahtuvat eri lähtökohdista kuin ennen. Työnhakijalle onnistuneen työnhaun keskiössä on hyvä itsetuntemus ja oman potentiaalin tunnistaminen. Yritykselle taas keskeistä on oivallus hyvin yhteen pelaavan tiimin elementeistä. Mazhr auttaa tunnistamaan ja tunnustamaan luontaiset ominaisuudet ja tarpeet sekä synnyttämään uusia uratarinoita. Mazhr on voimaannuttava palvelu ja tiennäyttäjä muuttuneessa työelämässä. Se auttaa meitä rakentamaan oman näköisiämme urapolkuja sekä löytämään itsemme – ja toisemme.

Visiomme on olla ensisijainen globaali alusta elämänmittaiselle urasuunnittelulle, työnhaulle ja rekrytoinnille. Tavoitteenamme on yhdistää oikea potentiaali oikeaan työhön – ja luoda onnellisempaa (työ)elämää.

Autamme sinua rakentamaan urapolkuasi kohti onnellisempaa (työ)elämää.

Tiimimme

Teemu jantti CEO mazhr

Teemu Jäntti
CEO
teemu.jantti@mazhr.com
+358 40 821 1463

Varaa tapaaminen >>

cto naseer ahmad

Naseer Ahmad
CTO
naseer.ahmad@mazhr.com
+358 40 174 3455

Venla Tulppala

Venla Tulppala
Markkinointipäällikkö
venla.tulppala@mazhr.com
+358 44 019 9312

Antero Ojanaho

Antero Ojanaho
CSO
antero.ojanaho@mazhr.com
+358 41 544 3438

Juha Niemi

Juha Niemi
Finance and Administration
juha.niemi@mazhr.com
+358 40 590 5567

web developer ieva broberg

Ieva Broberg
Web Developer
ieva.broberg@mazhr.com
+358 45 326 4803

tanja jeppesen

Tanja Jeppesen
Sales Professional
tanja.jeppesen@mazhr.com
+358 45 151 0530

Pertti Ratilainen

Pertti Ratilainen
Vanhempi konsultti, Pirkanmaa pertti.ratilainen@mazhr.com
+358 40 050 6883

Jukka Riivari

Jukka Riivari
Liiketoiminnan kehittäminen UAE:ssa
jukka.riivari@mazhr.com
+971 50 664 6223

Nina Koponen

Nina Koponen
Vanhempi konsultti
nina.koponen@mazhr.com
+358 40 070 0192

Mazhr logo

Yleiset tiedustelut

Mazhr Oy
info@mazhr.com
Ensi Linja 1, 00530 Helsinki, Suomi

Kumppanit

Haluamme olla edistämässä syrjimätöntä talenttien työllistymistä globaalisti. Mazhr:n tavoitteena on olla palvelu, joka yhdistää omaa uraansa rakentavat ja talentteja etsivät yritykset. Teemme yhteistyötä johtavien HR-alan toimijoiden kanssa, jotka haluavat edesauttaa talenttien työllistymistä omilla alueillaan. Jos olet kiinnostunut yhteistyöstä kanssamme niin ole meihin yhteydessä.

Pohjois Amerikka

BC1108298 B.C. LTD


maninder@lgiventures.com
403 – 2490 W 2nd Avenue
Vancouver BC Canada V6K 1J6

Yhdistyneet Arabiemiirikunnat
Royal Front UAE

Royal Front LCC

www.royalfront.ae

info@royalfront.ae
Office No 601, Green Tower
Al MakhtoumRd
P.O.Box:64028, Deira, Dubai, UAE

Intia
A & J Intelli systems

A & J Intelli systems pvt ltd

+91 98101 31662

arindam@mazhr.com

301, 3rd floor Indo Asia House
Plot no 56 , Sector 44
Gurgaon
India – 122002

Saudi Arabia
Human Powers for Business Services

HPBS

hpbs.com.sa

+966 532 3600 22
info@hpbs.com.sa

Bitnami